Тиждень безбар’єрності в нашій гімназії!
СВІТ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ: як пройшов Тиждень безбар’єрності в нашій гімназії!
Бути відкритими, розуміти кожного та створювати простір, де комфортно всім — саме під таким гаслом у гімназії пройшов Тиждень безбар’єрності.
Безбар’єрність — це не лише про пандуси чи спеціальні підйомники. Це, перш за все, про наше ставлення один до одного, про внутрішню культуру, взаємоповагу та руйнування стереотипів у наших головах. Повага до людської гідності та рівні можливості для кожного — ось що є основою сучасної європейської освіти.
Протягом цих днів наші гімназисти та педагоги брали участь у безлічі цікавих та глибоких активностей: інтерактивних уроках, годинах спілкування, тренінгах, уроках доброти...
«Єдиний справжній бар’єр — це байдужість». За цей тиждень ми ще раз переконалися: коли ми діємо разом, підтримуємо один одного та помічаємо потреби тих, хто поруч, будь-які перешкоди зникають.
Будуємо безбар’єрне суспільство разом, починаючи з рідної гімназії!
















