для людей з порушеннями зору
Горбачівська гімназія (з дошкільним підрозділом) Щирецької селищної ради Львівського району Львівської області

Правила прийому

Відповідно до статті 18 Закону України “Про загальну середню освіту” зарахування дітей до першого класу початкової школи здійснюється на безконкурсній основі.

Адміністрація навчального закладу зобов’язана вжити заходів до ознайомлення батьків або осіб, які їх замінюють, з порядком зарахування до навчального закладу, правилами внутрішнього розпорядку та іншими документами, що регламентують організацію навчально-виховного процесу.

Зарахування учнів до закладу освіти здійснюється, як правило, до початку навчального року за наказом його директора.

Для зарахування учня до навчального закладу батьки або особи, які їх замінюють, подають наступні документи:

- заяву на ім'я директора школи;

- копію свідоцтва про народження дитини;

- медичну картку встановленого зразка.