для людей з порушеннями зору
Горбачівська гімназія (з дошкільним підрозділом) Щирецької селищної ради Львівського району Львівської області

Звіт директора за 2020-2021 н.р.

Звіт директора Горбачівського НВК І-ІІ ст.

Ващишина Андрія Теодоровича

«Про основні напрями та підсумки діяльності за 2020/2021 н.р.»

11 червня 2021року

Роботу НВК організовано відповідно Державної програми  «Освіта України ХХІ ст..», Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про внесення змін до законодавчих актів з питань загальної середньої та дошкільної освіти», Концепції загальної середньої освіти, Концепції профільного навчання, Статутом НВК, Правилами внутрішнього трудового розпорядку, посадовими обов'язками директора НВК, Постанови Кабміну України «Про запобігання поширення на території України коронавірусу GOYІD-19» 11.03.2020 року № 211, Листів МОН України « Щодо організації дистанційного навчання в закладах загальної середньої освіти під час карантину» від 11.03.2020 року № 1/9-154, від 13.03.2020 року № 1/9-160, іншими нормативними і законодавчими актами центральних і місцевих органів влади, що регламентують роботу керівника загальноосвітнього навчального закладу та роботи НВК в період карантину.

Навчальний план 2020/2021н.р. та програми  виконані з усіх предметів у всіх класах за рахунок ущільнення матеріалу, пов’язаних з призупиненням навчання при великій кількості захворюваності дітей на ГРВІ та карантинними заходами, спричиненими  коронавірусом. Учні НВК тимчасово були переведені на дистанційну форму навчання у відповідності до всіх нормативних наказів та Листів МОН України. Як учні так і вчителі були готові до такої форми навчання, навчальна програма була виконана. Велика подяка батькам усіх учнів, які допомагали як дітям, так і вчителям.

Похвальним листом за цей навчальний рік нагороджено шестеро учнів:

4 клас:

1. Комарницька  Вероніка
  2. Василишин Владислав
  3. Василина Артем

5 клас:

1. Майко Тарас
  2. Оприск Володимир
  3. Микуляк Володимир

Учень 9 класу, Гладкий Володимир,  закінчив навчальний рік з відзнакою.

Учні школи брали участь у шкільних  предметних олімпіадах, онлайн олімпіадах  та різноманітних районних конкурсах.

У нашому НВК  значна увага приділяється морально-етичному та духовному вихованню школярів. Класні керівники проводять тематичні виховні заходи, бесіди. Відзначаються річниці видатних людей рідного краю. Традиційними у нашому НВК стали Свята Миколая, Різдва, Великодня, День Матері, Шевченкове свято, в яких активну участь беруть усі учні НВК. Як і щороку, проводився благоустрій шкільної території. Протягом навчального року класні керівники провели з  учнями ряд екскурсій.(Значна частина виховних заходів проводилась онлайн)

У НВК працював гурток  бісероплетіння ( вч. Маруняк О.В.) та

хоровий гурток (Сушевська П.А.).

1 – 3  класи навчалися за новою програмою «Нова українська школа». Для 3 класу відділ освіти виконавчого комітету Щирецької селищної ради виділив мультимедійне  забезпечення та дидактичні матеріали.

Адміністрація НВК разом з колективом постійно працює над удосконаленням матеріально-технічної бази, підтриманню її у робочому стані.

Батьками  був здійснений ремонт класних приміщень. Працівниками НВК був проведений ремонт решти приміщень НВК. Фінансування потреб НВК проводиться централізованою бухгалтерією відділу освіти. Протягом навчального року систематично здійснювалася виплата заробітної плати.

Протягом року здійснювався підвіз дітей з с. Черкаси автобусом «Школярик», поїздки учнів на екскурсії, як за бюджетні кошти, так і за спонсорські.

Директор НВК___________А.Т.Ващишин